Tatilinizi biraz daha eğlenceli hala getirmek istemez misiniz ? Hemen 3 saatlik Alanya at safari turumuza katılmalısınız. Bu kısa program Alanya şehir merkezinden otuz dakika uzaklıkta demir taş yakınında ki Seki köyünde gerçekleşen bir turdur. Bu tur esnasında çiftlikte ki eğitimli atlarla grup halinde hareket ederek toros dağlarının eteklerinde bulunan çam ormanlarının arasında harika doğayla hem eğlenip hem zevk alacaksınız.

Alanya At Safari  Turu

Alanya at safari programı sayesinde  toros dağlarında muhteşem panaromik Akdeniz ve Alanya şehir merkezinin manzarasına dibiniz düşecek bununla birlikte tertemiz oksijeni soluyacaksınız ve en önemlisi ise antik Syedra kalesini keşfetmiş olacaksınız. Bütün tur bitimine kadar sizlere tecrübelerle dolu rehberlerimiz eşlik edecektir ve kafanıza takılan her soruyu yönelttiğiniz de en doğru cevapları alabileceksiniz.

Turu tamamladıktan sonra çiftlikte bulunan havuz kenarında yüzüp dinlemeniz mümkündür ve bununla birlikte ikram edilen çayınızı içebilirsiniz. Bu tur sayesinde gelmiş olduğunuz Alanya şehrinin tadını alabileceksiniz.

Hayal ettiğiniz manzaralar ve temiz hava için hemen Alanya at safari turlarına katılın asla geç kalmayın. Mutlaka ilgi odağınız olacaktır.

Dahil Olanlar
  • Transfer
  • Bütün ekipmanlar
  • Sigorta
Dahil Olmayanlar
  • Kişisel Harcamalar

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating