Bodrum Balık Turu’nda, Büyük Tekne, Balık Tur Teknesi Ve Bodrum Ve Egenin Bereketli denizi Sizi arkadaşlarınızla ve ailecek eğlenceli, hoş vakit Geçireceğiniz Bir balık tur günü Sizi Bekliyor.Bodrum balık turunda yem olarak cimcim, kalamar, mamun, sardalye, yengeç, tavuk göğüs, gibi tutacağınız balığa göre yanınızda oltanız varsa getirin, eğer oltanız yoksa biz size uygun olta temin ederiz, kendinize ait özel yeminiz var ise yanınızda getirebilirsiniz.

Bodrumda balık turunda kahvaltınızı ve soğuk içeceklerinizi kendiniz getirebilirsiniz teknede bulunan dolabımıza bırakıp bütün gün soğuk olarak içebilirsiniz. Teknemizde sınırsız demleme çay ücretsiz servis edilir. Bodrum Balık avında öğle yemeğinde köfte, mevsim salata, makarna ikram edilir. Gün boyu sınırsız çay servisimiz vardır. Bodrum Balık Turlarımız kış boyunca her çarşamba, cumartesi ve pazar devam etmektedir

Yaz Sezonu
Tur başlangıç: 09:30
Tur bitiş: 17:30

Kış Sezonu
Tur başlangıç: 06:30
Tur bitiş: 16:00

Fiyata dahil olanlar: Otelden 2 yön transfer, öğle yemeği, olta takımları, balık yemi
Fiyata dahil olmayanlar: içecekler, profosyonel olta takımlarınızı getirebilirsiniz.

Balık Turu Hakkında Genel Bilgiler
Bodrum Balık Turları kış ve yaz sezonu boyunca yapılmaktadır. Yüksek sezon olan 01 nisan – > 01 kasım arasında her gün yapılmaktadır. Özel balık avlama turlarımız 14-20 metre ve kişi sayısına göre daha büyük teknelerimizle ticari amatör oltacı teknemizle olta balık faaliyetlerini Bodrum ve diğer bölgelerde sürdürmekteyiz. Teknelerimizde balık bulucu radar, wc, mutfak dinlenme güneşlenme alanı mevcuttur. Aileniz ve arkadaşlarınızla stres atmak, güzel bir gün geçirip balık tutmak isteyen misafirlerimiz turumuza katılabilir.

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating