Jeep Safari, Fethiye’nin en eğlenceli günlük aktivitelerinden biridir. Doğa, eğlence, gezi ve tarih içeren heyecan dolu bir turdur.

Tur sabahı tüm müşterilerimiz otellerinden toplanacak ve tüm Jeepler buluşma noktasında bir araya gelecek ve yolculuğa hep birlikte bir konvoy olarak ilerlemeye başlayacak. Profesyonel sürücülerimiz yanları açık, bakımlı Jeeplerimiz ile sizi günün ilk durağı olan Tlos’a götürecek.

Tlos, Likya’nın önemli bir antik kentidir. Tarih M.Ö. 2.000 yıllarına dayanan popüler bir şehir olan Tlos’a sonraları Osmanlılar ve Bizanslır da yerleşmiştir. Şehirde hamamlar, tiyatrolar, kapılar, mezarlar, stadyum, spor alanları ve daha pek çok ilginç tarihi kalıtılar vardır. Bu etkileyixi Tlos gezisiden sonra bir sonraki durağa ilerleyeceğiz.

Saklikent Kanyonu. Bu kanyon Avrupa’nın en uzun ikinci kanyonudur. Toros dağlarından eriyerek gelen dondurucu kar suları buradan çıkar. Burada kanyonun içerisine doğru ilerleyebilir ve vadiyi keşfedebilirsiniz. Veya su sizin için soğuksa, etrafında kalabilirsin ve manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Bu doğa harikası bölge, soğuk kaynak suyu, mis gibi kokan çam ormanları ve sakinliği ile sizlere huzur katacaktır. Kanyonda geziden sonra nehir kenarında bir restoranda açık büfe öğle yemeği sunulacaktır.

Saklıkent turundan sonra çamur banyolarını ziyaret edip Fethiye’ye otelimize geri döneceğiz. Arada tabiki çeşitli eğlenceler de sizi bekliyor olacak. Dönüş yolunda rüzgâr esintisi ve rahalatıcı etkisine hazırlıklı olun.

Additional information

Ticket TypeAdult, Child, Infant

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating