Kapadokya’nın en heyecan verici maceralarından biri olan cip Safari turunu off-road araçlarla bölgeyi gezmektir.

Bırakın profesyoneller size Kapadokya’nın güzelliklerini göstersinler. Tecrübeli sürücülerimiz, diğer tur operatörlerinin sadece bahsettiği yerlerde sizi, 5 kişilik Land Rover Ciplerimiz ile, gezdirsinler. Sizi gizemli vadilere, kiliselere ve diğer kültürel yerlere götürüp, tabiatın fevkalade gizli hazinelerini gözleriniz önüne serelim. Acele edilmeden yapılan ve 2 saat süren Cip Safari turlarımız esnasında alış-veriş molası yoktur.

Cip Safari turunda sizlerin zor bulacağınız yerlere ve uzak, normal araçlarla ve tur otobüsleriyle ulaşımı güç olan muhteşem vadilere götürmekteyiz. cip Safari ile Kapadokya’nın eşsiz manzaralarınız keşfedeceksiniz.

 

Sabah Safari / 10:30 – 12:30

Kapadokya cip Safari Turu; 10:15 ile 10:30 arasında misafirlerimizin konakladıkları otellerden, tecrübeli şoförlerimiz tarafından alınması ile başlar.

Kapadokya’nın eşsiz vadilerinden birinde durarak, açık alanda şampanya ikram ediyoruz.

Heyecan dolu cip safari turu 12:30 civarında sonlandırarak misafirlerimizi konakladıkları otellere bırakarak turumuzu bitiriyoruz.

 

Gün Batımı Safari / Yaz: 17:00 – 19:00 – Kış: 14:00 – 16:00

Gün batımı (Sunset) Cip Safari Turu; misafirlerimizi otellerinden, tecrübeli şoförlerimiz tarafından alınması ile başlar.

Gün batımı Cip safari turumuzda farklı olarak, şöförümüz turun son durağında sizleri, gün batımı için en iyi noktaya götürüyor. Siz eşsiz gün batımını izlerken, şöförümüz sizin için hazırlamış olduğu şampanya ikram ediyor. Siz Kapadokya’nın doğal şarabını yudumlarken güneş yavaş yavaş gözlerden kayboluyor.

Güneşin batımıyla birlikte turumuzu burada bitirip, misafirlerimizi konakladıkları otellere bırakarak turumuzu sonlandırıyoruz.

 

Tur Programı

• Göreme Görçeli Vadisi
• Güvercinlik Vadisi (Nazar Ağacı)
• Hospital Manastırı
• Ortahisar Panorama
• Güllü Dere Vadisi Panorama

Additional information

Ticket TypeAdult, Child, Infant

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating