Kemer ATV Turları: Tam gün macera dolu 4×4 ATV Quad Safari turu –

Kemer’de yüksek eğlence ve macera için ATV turumuza katılın!

Kemer bölgesi boyunca uzanan ve doğanın eşsiz güzelliklerini içinde saklayan Toros Dağlarının çamurlu ve zorlu yollarında süreceğiniz ATV motoru ile adrenalin ve heyecan dolu bir macera yaşayın. Kemer’a hakim muhteşem Toros Dağlarının sarp ormanları, derin vadileri ve birbirinden güzel tepelerinin arasından geçerek sizi bambaşka heyecanlara sürükleyecek bu 1,5 – 2 saatlik heyecan verici deneyimi hiçbir zaman unutamayacaksınız.

4 çekerli ATV ile dost canlısı ve profesyonel tur rehberi eşliğinde Torosların doğal ortamını keşfederek geçireceğiniz heyecan dolu bir iki saat sizi bekliyor. ATV ile Toros dağlarının olağanüstü doğası, çam ormanları ve çamurlu derelerinden geçerek benzersiz bir deneyim yaşayacaksınız.

ATV motoru sürmek için önceden bir sürüş deneyiminiz veya ehliyetiniz olması gerekmiyor. Kısa bir bilgilendirme eğitimi ve kısa süreli bir pratikle adrenalinin tetiklediği ömür boyu unutamayacağınız bu sürüş deneyimini güvenli bir şekilde yaşayabilirsiniz!

Sürücü arkasında 1 kişi (yolcu olarak) yetişkin ya da çocuk olabilir.

 

Dahil Olanlar

  • Otelden alma ve otele bırakma
  • 1,5 – 2 saat ATV turu

Dahil Olmayanlar

  • Yiyecek, içecek ve kişisel harcamalar
  • Fotoğraf ve video
  • Yüz maskesi

Hatırlamanız Gerekenler

 

Her ATV iki kişiliktir (sürücü ve arka yolcu), ancak bir kişi ATV  tek başına rezervasyon yaptırabilir.

ATV turu (sürücü olarak) yalnız 17 yaş ve üzeri içindir. 17 yaşın altındaysanız, ATV turumuza yanınızda bir ebeveyniniz ya da gözetmen eşliğinde yolcu olarak katılabilirsiniz. 11 yaş altı çocuklar da sorumluluk ebeveynlerine ait olmak üzere yolcu koltuğunda katılabilirler.

Tur yaklaşık 1,5 – 2 saat sürer.
* 1,5 – 2 saatlik süreye yüzme ve fotoğraf çekimi için verilen aralar dahildir

Motor: 150 – 300cc

Otelden alış saati rezervasyonların yoğunluğuna göre değişebilir. Bu konuda 1 gün önceden whatsapp ya da sms ile sizi bilgilendireceğiz.

Sürücü arkasında 1 kişi (yolcu olarak) yetişkin ya da çocuk olabilir.

Additional information

Ticket TypeAdult, Child, Infant

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating