Daracık toprak yollardan inerek ya da tepeleri tırmanarak, Kemer’in manzarasını süsleyen görkemli Toros Dağları’nı keşfetmek için yola çıkın. Yol boyunca bir kaç moladan sonra Akdeniz’in geleneksel yaşamını ve nehir kıyısında güzel bir öğle yemeğinin keyfini çıkaracağız.

Plajda kavrulmaktan sıkılıp, oksijen ve temiz hava kaynağı dağlara doğru yol alarak serin bir mola vermek istiyorsanız bu tur tam size göre! Aynı zamanda buz gibi şelaleler arasında dalıp kendinizi tazelenmiş ve zinde hissedeceksiniz!

Dolambaçlı yollar boyunca, sık çam ormanları arasında heyecan dolu bir yolculuğa çıkın. Bu yol boyunca çevremizi saran ağaçlar 20 – 30 metreyi bulur. Bu bölgede bulunan engelli yollardan geçerken dikkatli olmak gerekir; yol boyunca koyun sürüleri ve yöresel kıyafetli teyzeler yolumuza çıkabilir… Dağlar arasındaki köylerin içinden geçecek ve yaban hayatına tanık olacağız.

Konvoy halinde seyrederek, dar yollardan geçecek ve neredeyse 1500 metreye uzanan Toros Dağları’na doğru uzanacağız. Yol boyunca muhteşem manzaraların fotoğraflarını çekmeyi unutmayın! Lezzetli bir öğle yemeği molası vermek için nehir kıyısında veya bir köy restoranında duraklayacağız.

Yolun tozunu attırdıktan sonra, ağaçların arasında gizlenmiş bir cennet gibi duran şelalenin tertemiz sularına girip günün ağırlığını üstünüzden atabilirsiniz. Doğayı, heyecanı ve rahatlamayı bir arada yaşacağınız bu hareketli maceraya atılın!

Eğlenceli bir arkadaş ortamında muhteşem bir doğa manzarasını saatler boyunca gezdikten sonra Kemer’e transferiniz için başlangıç noktamıza geri dönüş yapacak ve burada maceranın sonuna geleceğiz.

 

Dahil Olanlar

  • Otelden alma ve otele bırakma
  • Rehberlik
  • Öğle yemeği

Dahil Olmayanlar

  • İçecekler ve kişisel harcamalar
  • Fotoğraf ve Video

Hatırlamanız Gerekenler

 

Misafirlerimizin Jeep sürme imkanı yoktur. Kendi şöförlerimiz sürmektedir.

Dikkat! Cipler arasında su kavgaları oyunu olabilir. Islanabilirsiniz.

Yanınızda Ne getirmeli:

Kamera
Mayo
Güneş losyonu
Havlu

Additional information

Ticket TypeAdult, Child, Infant

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating