Maceranın, buz gibi ırmakta yüzmenin, rafting ve harika doğa manzarasının tadına varmak istiyorsanız Köprülü Kanyon’da rafting yapmak tam size göre! Manzaranın sakinliği, buz mavisi suların sonsuz akışıyla huzura kavuşacaksınız. Eğer doğayla iç içe bir etkinliğe katılmak istiyorsanız tatilinize bir de rafting keyfi ekleyin!

Hareketli ve heyecanlı bir rafting serüveniyle vücudunuza adrenalin pompalayın! Ciddi bir rahatsızlığı olmayan ve yüzmeyi bilen, 7’den 70’e herkesin katılabileceği, doğanın kucağında eğlenceli bir aktivite.

Yeleklerinizi giyin, küreğinizi kapın ve Milli Park içerisinde bulunan Köprüçay Kanyonunda 11 kilometre boyunca kendinizi ırmağın heyecanlı akışına kaptırın. 2, 8, 10 hatta 12 arkadaşınızla paylaşabileceğiniz botlar ile Antalya’nın Toros Dağları arasından akan Köprüçay nehrinde harika bir maceraya atılın.

Milli Park içerisinde bulunan Köprülü Kanyon’da aksiyon dolu bir rafting deneyimiyle adrenaliniz doruklara ulaşsın. Dar vadiler arasından geçerek, süratli suları aşıp, Köprüçay Irmağı’ndan aşağı dolanacaksınız. Bu parkın doğal güzelliğine eşlik eden servi ağaçlarının ferah kokusu sizi bu muhteşem ortama hayran bırakacak.

Bu süratli ırmağın, inişlerin ve çıkışların keyfine varın!

Gezi programı:
Klimalı araçlarla Köprülü Kanyona transfer
Ekipmanlarınızı alma ve kısa bir bilgilendirme
Saat 11.45’te hareket başlıyor Ve rafting zamanı!!
Yaklaşık 11 km’lik rafting eğlenceli aktivitelerle 4 saat sürer
Nehir kenarında öğle yemeği molası
Ekipmanları iade etme ve otellerinize geri dönmeden önce ferahlama

Rafting serüveninizin ardından nehir kenarında rahatlatıcı bir öğle yemeği yemek ve muhteşem güzellikte doğal oluşumları keşfetmek üzere çevreyi gezmek için vaktiniz olacak.

Dahil Olanlar

  • Otelden alma ve otele bırakma
  • Rehber eşliğinde 10 kişilik bir bot ile nehirde rafting
  • Nehir kenarında öğle yemeği

Dahil Olmayanlar

  • İçecekler ve kişisel harcamalar
  • Fotoğraf ve Video
  • Rafting ceket neoplan
  • Rafting ayakkabı
  • Zip Line

Additional information

Ticket TypeAdult, Child, Infant

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating