Akdenizin doğusunda Manavgat ta deneyimli eğitmenler ile 2 farklı yerde dalışın keyfini çıkarın. Türkiye nin muhteşem kıyılarını keşfedin, turkuaz mavisi denizlerde yüzün ve çok eğlenin.
Hem yeni başlayanlar ve daha deneyimli dalgıçlar için tüplü dalış deneyimi, etkinlik tecrübe seviyenize uygun olacaktır.
Daha deneyimli dalgıçlar kendi ekipman seçebilirsiniz.  ilk dalış site yolunda, acemi dalgıçlara tam dalışla ilgili gerekli bilgi ve ekipmanlar, uzman ekibimiz size verecektir.
ilk dalış sırasında, deneyimsiz dalgıçlar 1 eğitmen ile ilk birlikte suya girecek.  Acemi dalgıçlar 2 kişilik gruplar halinde bir eğitmen ile ilk dalışlarını yapacaklar.
ikinci dalışta ise daha fazla deneyim kazanacaksınız ve balıklarla resim çekilecek ve deniz canlılarını daha yakından görebileceksiniz. sonunda, tüm katılımcılar için yüzme molası verilecek ve Side geri dönmeden önce tüzme molasında şnorkelle bir süre daha denizin tadını çıkarabilirsiniz. otelinize dönüş için liman girişinde transfer aracımız sizi bekliyor olacak.

Öğle yemeği,  sigorta, öğlen yemeği, Transferler, Tam dalış ekipmanları dahil

içecekler, DVD, Dalış sertifikası, Hariç

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating