Sizi Toros Dağlarının huzur verici doğal ortamları içinde heyecanlı bir Jeep Safari serüvenine götürerek Side’ nin turistik kalabalığından ve yüksek sıcak ve nem den kaçırıyoruz. Zorlu toprak yollar boyunca tırmanırken hem doğanın güzelliğine hem de maceraya doyacaksınız.

Güney Akdeniz kıyısını Anadolu’nun göbeğinden ayıran bu görkemli dağlar, macera peşinde olan gezginler için mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Torosların muhteşem doğası ve tertemiz havası sizi büyüleyecek ve yenileyecek. Aksiyon ve macera dolu gün hafızanızdan hiç silinmeyecek. Bu macera ile kendi otomobilinizle yalnızca hayalini kurabileceğiniz yerlerde Jeep safari keyfini yaşayacaksınız. Yüz yıllık evlerin önünden geçecek ve etrafı tazecik kokan çam ağaçlarıyla çevrili çamurlu akarsuları aşacaksınız.

Bu tur, doğa ve macera sevenler için son derece uygundur. Deneyimli sürücülerimiz ve rehberlerimiz size unutulmaz bir deneyim yaşatacaktır. Tekrar katılmak isteyeceksiniz

Bazen anlatmak için kelimeler yeterli gelmez, yaşamak gerekir.

Yol boyunca dikkat çekici noktalarda panorama molaları verilecektir. Öğle yemeği Manavgat baraj gölü kenarında bulunan mükemmel manzaraya sahip harika bir noktada servis edilecektir. Günün sonunda tekrar otelinize bırakılacaksınız.

Jeep Safari turumuzda misafirlerimizin Jeep sürme imkanı maalesef yoktur. Kendi şöförlerimiz sürmektedir.

  • Otelden alma ve otele bırakma
  • Rehberlik
  • Yeşil Göl kıyısında öğle yemeği Ücrete dahildir.

 

  • İçecekler ve kişisel harcamalar
  • Fotoğraf ve Video
  • Mini Hayvanat bahçesine giris ücreti (ziyaret edilirse) Ekstra

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating